SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tekanna 10941188
nr 1094 1188
Tekanna
nysilver
Kondition: slitage, ej komplett
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:24:42
28/2 21:47:58
150 kr
1/3 20:09:22
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.